Freakshow Petite Petit – 75cl

Oorspronkelijke prijs was: € 29,95.Huidige prijs is: € 27,95.

Een stevige, ronde en volle Amerikaanse rode wijn, rijp rood fruit, zwarte peper, pure chocolade, vanille en een lange krachtige en toch ook fluwelen afdronk.

28 op voorraad

Beschrijving

Op zijn minst gezegd een buitenbeentje, deze Michael David winery uit de USA. Ze staan niet voor niets gekend door het nemen van minder bereisde wegen en door zich steeds te willen onderscheiden van de massa. Zijn het niet de bizarre merken en verpakkingen, dan zijn het wel de eigenzinnige persoonlijkheden van de wijnen en hun eigenaars, Michael en David. Trouwens , de Michael David winery werd in 2020 uitgeroepen tot de American Winery of the year.

Hoewel Petite Sirah als geboorteland Frankrijk heeft, vinden we 90% terug in Californië. In deze wijn geblend met de Petit Verdot. Vandaar ook de naam Petite Petit.
De blend geeft ons een wat krachtigere, ronde en volle wijn, meet heel veel rijp rood fruit, zwarte peper, pure chocolade, vanille en een lange krachtige afdronk, die tegelijk ook zeer verfijnd is. Freaky lekker en groots als de olifanten op de labels 

Met hun toch wel uiterst speciale labels, zijn deze wijnen ideaal als cadeau! Vraag ons naar de verschillende mogelijkheden en offertes op maat. 

Specificaties & Wettelijke vermeldingen

Domein Michael David Winery
Druiven Petite Sirah , Petit Verdot
Appelatie Lodi
Land USA
Regio Californië
Hout Ja
Volume 75cl
Jaargang 2019
Bewaarpotentieel + 10 Jaar
Allergenen Bevat Sulfieten
Foodpairing rundvlees, lam, kalfsvlees en gevogelte
Vivino Score 4.0/5

wijnen kopen bij Wijnthousiast

Volledig verzekerde verzendingen

NL en BE lage verzendtarieven van € 6 (BE + gratis vanaf € 150) en € 7 (NL+ gratis vanaf € 200)

14 dagen proef garantie!

Niet goed, geld terug! Uw wijn niet naar wens? Ruil gratis of stuur terug en ontvang het volledige aankoopbedrag.

Scherpe prijzen

Altijd scherpe prijzen regelmatig extra korting

Snelle levering

1 tot 3 werkdagen

Gerelateerde producten