€ 6,25
Onze zoektocht naar een degelijke, lekkere en betaalbare alcoholvrije wijn loopt echt al heel lang. Vaak zijn we ontgoocheld in wat we proeven, maar deze alcoholvrije Chardonnay van La Baume Saint-Paul bewijst dat het voor een scherpe prijs toch kan. Ondanks het verwijderen van de alcohol blijft de smaak nog bijzonder goed bewaard. De wijn is toegankelijk, fris, rond , met heel wat citrus, rijp geel fruit, vanille en florale tonen. Een zeer aangename en verfrissende afdronk maken van deze alcoholvrije variant een heerlijk alternatief voor een witte wijn.
65 op voorraad
Onze zoektocht naar een degelijke, lekkere en betaalbare alcoholvrije wijn loopt echt al heel lang. Vaak zijn we ontgoocheld in wat we proeven, maar deze alcoholvrije Chardonnay van La Baume Saint-Paul bewijst dat het voor een scherpe prijs toch kan.
Ondanks het verwijderen van de alcohol blijft de smaak nog bijzonder goed bewaard. De wijn is toegankelijk, fris, rond , met heel wat citrus, rijp geel fruit, vanille en florale tonen. Een zeer aangename en verfrissende afdronk maken van deze alcoholvrije variant een heerlijk alternatief voor een witte wijn.
Zeker niet zoet, zoals we vaak zijn tegen gekomen.
| Domein | Domaine La Baume |
|---|---|
| Druiven | Chardonnay |
| Appelatie | Languedoc |
| Land | Frankrijk |
| Regio | Languedoc |
| Hout | Neen |
| Volume | 75cl |
| Jaargang | Nvt |
| Bewaarpotentieel | + 3 Jaar |
| Allergenen | Bevat Sulfieten |
| Foodpairing | Kan als aperitief, maar perfect ook bij al jouw gerchten |
NL en BE lage verzendtarieven van € 6 (BE + gratis vanaf € 150) en € 7 (NL+ gratis vanaf € 200)
Niet goed, geld terug! Uw wijn niet naar wens? Ruil gratis of stuur terug en ontvang het volledige aankoopbedrag.
Altijd scherpe prijzen regelmatig extra korting
1 tot 3 werkdagen
€ 6,25
€ 11,00
€ 16,00 Oorspronkelijke prijs was: € 16,00.€ 14,00Huidige prijs is: € 14,00.
€ 23,95