Delen
Deel dit product
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel Mâcon "Les Chouettes" Promo

Mâcon "Les Chouettes" Promo

€17,50 €15,00
12 nog op voorraad
Les Chouettes van Chateau De Messey is een aangename wijn met geuren van citrus, ananas, bloemen en fijnen kruiden. In de mond aroma's van citrus- en steenfruit, munt, zoete peper en nootmuskaat. Vol, rond en fris met een lange afdronk en zachte kruiden.
  • Koop 3 voor €14,25 per stuk en bespaar 5%
  • Koop 6 voor €13,95 per stuk en bespaar 7%
wijnen kopen bij Wijnthousiast .
  • GRATIS verzending
    België vanaf € 100, Nederland vanaf € 200 (Gratis afhaal en levering regio Dendermonde)
  • Snelle levering
    1 tot 3 werkdagen
  • Volume Kortingen
    Ontvang bij heel wat wijnen extra volume kortingen !
  • 14 dagen proef garantie !
    Niet goed geld terug garantie! De aangekochte wijn toch niet naar wens? Geen probleem, U kan hem gratis ruilen of u kan hem kosteloos terugzenden en wij vergoeden het volledige aankoopbedrag
Beschrijving

Château de Messey reeds lang gevestigd in het prestigieuze ‘Meursault’ heeft eveneens wijngaarden in de Mâcon streek. Gekend als een topregio voor grote Bourgognes.

De Chardonnay druiven van deze wijn zijn afkomstig van percelen uit de Mâcon-Cruzille en de Mâcon-Chardonnay en in een mooi huwelijk gegoten door Château De Messey. Door de bodem van kalksteen krijgt de wijn een zeer aangename mineraliteit. 

Een aangename neus van citrus, ananas, bloemen en fijnen kruiden. In de mond intense aroma's van citrus- en steenfruit, munt, zoete peper en nootmuskaat. Vol, rond en fris met een lange afdronk en zachte kruiden. Een lekkere gastronomische wijn die zal schitteren op al jouw feestjes. 

 

Land Frankrijk
Domein De Messey
Appelatie Macon-Villages
Regio Bourgogne
Druiven Chardonnay
Houtlagering Ja
Volume 75 cl
Jaargang 2021
Bewaarpotentieel + 5 jaar
Allergenen Bevat Sulfieten
Foodpairing witte vis, zeevruchten, geitenkaas, aperitief, zuiderse gerechten,..